KAYMAKAM ÜÇER’ÝN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

KAYMAKAM ÜÇER’ÝN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI
12 Kasım 2018 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 80. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Atatürk’ün mazlum milletler için kurtuluşun ve bağımsızlığın sembolü olduğunu kaydeden Kaymakam Üçer; “Kurtuluş Savaşımızın eşsiz başkomutanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Demokratik, laik ve çağdaş değerlerle oluşturulmuş en büyük eser olan Cumhuriyet başta olmak üzere, elde ettiği başarıların tamamını Aziz Türk Milleti’ne mal eden Atatürk, mücadeleci kişiliği, düşünceleri ve ardında bıraktığı yıkılmaz eserleriyle düşmanlarının bile takdir ve saygısını kazanmış, milletimizin refahı için ömrünün son demlerine kadar durmaksızın çalışmış ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırasını saygı ile yâd ediyor, O’na, kahraman silah arkadaşlarına, aziz şehitlerimize ve ebediyete intikal eden şanlı gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.