GAZETECİLER KONFEDERASYONUNDAN VALİ BALCI’YA ZİYARET

GAZETECİLER KONFEDERASYONUNDAN VALİ BALCI’YA ZİYARET
12 Kasım 2018 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu ve Tokat Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Derneği (TGTRD) üyeleri Vali Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret etti.
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun Ordu’da gerçekleştirilen 17’nci Başkanlar Kurulu Toplantısının ardından Tokat’a gelen Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu üyeleri Vali Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.
Gazetecilerle yakından ilgilenen Vali Dr. Ozan Balcı, konukları ile Batman, Siirt, Malatya, Şırnak, Diyarbakır ve Adıyaman’daki gelişmeler ve bu kentlerdeki basın çalışmaları hakkında sohbet etti.
Basının halkın tarafsız ve doğru haber almasını sağlamak gibi çok önemli bir görevi ifa ettiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Mesleğin tüm meşakkatlerini göğüsleyerek, zor bir görevi yerine getiriyorsunuz. Demokrasimizin ve toplumumuzun güçlenmesi için sorumlu gazetecilik anlayışıyla, gecesini gündüzüne katan, değerli gazetecilerimize ve emeğiniz için hepinize çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
Tokat Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Derneği Başkanı İhsan Uluözlü, Hürsöz ve Sesimiz Gazeteleri İmtiyaz Sahibi İlhan Uluözlü’nün de katıldığı ziyarette Tokat’ın tarımı, turizmi ve ulaşımının yanı sıra dernek çalışmaları konuşuldu.
Gerçekleştirilen ziyarete Batman Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Ercan Atay ve Başkan Yardımcısı Hatice Türkan, Siirt Gazeteciler Derneği Atilla Durak, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Er, Şırnak Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cafer Balık, Diyarbakır Yerel Gazeteciler Dernek Başkanı İhsan Özdemir ve Başkan Yardımcısı Mesut Fidan Çiçek, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Ahmet Kaya katıldı.
Ziyaret, Vali Dr. Ozan Balcı’nın gazetecilere Tokat’a özgü hediyeler takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.