TURHAL BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ BEKLER ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

TURHAL BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ BEKLER ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
15 Kasım 2018 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler Belediye içi hizmet toplantısında, personeller ile bir araya gelerek aday adaylığını açıkladı.

Ak parti Turhal ilçe yönetimi, Belediye meclis üyeleri ve Belediye de çalışan personeller ile düzenlenen programda konuşan Yılmaz Bekler,  Değerli kardeşlerim geride bıraktığımız 4,5 yılı çok güzel değerlendirdik. Allah’ın bize vermiş olduğu aklı,  imkanı,  zamanı ve bütçeyi en iyi şekilde değerlendirmek için gecemizi gündüzümüze kattık. Allah’ın izniyle Turhal’ın müzmin sorunları mazi oldu. Bu gün bizlerle ilgili yeni bir süreç başladı. Ak parti genel merkezimiz mevcut belediye başkanları ile yeni bir aday dilekçesi almadan  değerlendirmeye alınacağını belirtti. Ak patiden belediye başkanı olanlar dilekçe verilmeden değerlendirilecekler. Biz doğal olarak aday adayıyız. Bu günde  bunu kamuoyu ile paylaşmak istedik. Bu kamuoyu açıklamasında siz değerli arkadaşlarımızın olmasını istedik. Yeni dönemde yeniden Bismillah diyerek yola sizlerle çıkmayı uygun bulduk. Bundan dolayı bu gün burada 2019 31 Mart yerel seçimlerinde aday adaylığımı ilan ediyor, hepinizden de destek bekliyorum” diye konuştu.

Turhal’a hizmet etmenin bir sevda olduğunu ifade eden Başkan Bekler; Cenabı hak sevdiği kuluna kendi yoluna hizmet etme şerefini verirmiş, yeni dönemde yeni projelerle insanlarımızın karşısına çıkacağız. Turhal için büyük hayallerimiz var. Bu büyük hayaller ustalık gerektirir, büyük projelerle gerçekleşir. Bundan dolayı yeni dönemde, sizlerle birlikte vatandaşlarımızın aziz milletimizin karşısına yeni daha büyük projelerle çıkacağız ve vatandaşlarımızdan destek talep edeceğiz. Bizim Turhal sevdamızda bitmedi sözlerimizde bitmedi Turhal için  daha söyleyecek çok sözümüz, gerçekleştirecek daha çok projemiz var ” diye konuştu.

Ak parti aday adaylığının 4 gün uzatıldığını belirten Ak Parti Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay, Belediye Başkanımıza ve tüm aday adayı kardeşlerimize başarılar diliyorum. Ben belediye başkanımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, mesai mefhumu gözetmeden, gecesini gündüzüne katarak, ailesinden  feragat ederek adeta kendini parçalıyor. Neden çünkü Turhal sevdalısı, Hakikaten 2014 yılında  aldığı bu hizmet bayrağını Turhal Belediyesinde çok güzel bir şekilde dalgalandırdı, Milletimize hizmet etmekten gayrı bir telaşesi olmadı, bu çalışmalardan Belediye Başkanımız Yılmaz Beklere ve siz değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Rabbim bizlere 2019 31  Mart yerel seçimlerinde Turhal Belediyesinde  Ak parti bayrağını dalgalandırmayı bizlere nasip etsin” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.