KAYSERİ ŞEKER GÜREŞ TAKIMI

KAYSERİ ŞEKER GÜREŞ TAKIMI
04 Aralık 2018 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

GREKOROMEN GÜREŞ SÜPER LİGİN İKİNCİSİ OLDU

Türkiye büyükler Grekoromen güreş süper liginde yarı final ve final maçları 1 Aralık tarihinde Ankara Yaşar Doğu spor salonunda düzenlendi.

Kayseri Şekerspor güreş takımı, Çaykur Rizespor güreş takımını 7-3 yenerek finale kaldı. Yarı finalin bir diğer müsabakası da İstanbul Büyükşehir Belediyespor- ile ASKİ güreş takımları arasında yapıldı.

Final Müsabakalarında ise Kayseri Şekerspor güreş takımı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Güreş takımı ile karşılaştı. Yapılan müsabakalar sonunda Kayseri Şekerspor güreş takımı 7-3 kaybetti ve Türkiye büyükler Grekoromen güreş süper liginin ikincisi oldu.

 

Türkiye güreş federasyonu organizasyonu ile Ankara Yaşar Doğu spor salonunda yapılan müsabakaları, Kayseri Milletvekillerinden İsmail Özdemir, Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Güreş Federasyonu genel sekreteri Tahir Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi,  Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şekerspor güreş takımı yöneticilerinden İnanç Kızılyazı birlikte izlediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.