Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan valilik binasının yenilenmesi için çalışmalara başlanacak. Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, sosal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta şafak saydı.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, merkezde bulunan Tokat Valiliği önünde verdiği fotoğrafla, hizmet binasının son mesai günü olacağını duyurdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla askerlerin teskere saydığı şafak gibi “son 1 gün” diyen Vali Hatipoğlu, konuyla ilgili Tokatlılara da önemli bilgiler verdi. Binanın yenisi yapılına kadar Valilik Makamı il özel idaresi hizmet binasında olacak.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Tokat Valiliği’nde son mesai günü için şu paylaşımı yaptı, “Valilik binamızda son mesai günümüz. İl Özel idare Müdürlüğümüzde hizmetimize devam edeceğiz. Aslolan bina ya da şahislar değil halka hizmettir. Geçmişten günümüze pek çok kişinin hatıraları olan binamizda ilimize hizmet eden valilerimize ve kamu görevlilerimize teşekkür ediyoruz. Hizmeti gerçeklestiren şey gönül bağıdIr. Halkımızla gönül bağımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Yeniden yapılacak olan binamızin şimdiden hayirlı hizmetlere vesile olmasıni dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir